Projekt Galaxy Cloud szuka swojego Junior DevOpsa!

Ile razy zdarzyły Ci się sytuacje, w których gotowe rozwiązania nie spełniały Twoich wymagań? My mamy tak dość często :D

Co prawda lubimy korzystać z gotowych rozwiązań, sprawdzonych, no bo po co odkrywać koło na nowo? Jednak, jeśli znajdujemy możliwość, aby przyczynić się do rozwoju społeczności Open Source - bardzo chętnie to robimy.
Dodatkowo uwielbiamy automatyzację(!), która pozwala nam w procesie produkcyjnym zaoszczędzić mnóstwo czasu. Właśnie dlatego intensywnie pracujemy nad projektem automatyzacji naszej infrastruktury.

Projekt Galaxy Cloud to rozwój i wsparcie naszego ‘kuloodpornego’ clouda. Jest tak zaprojektowany, że dowolna osoba może wprowadzać zmiany (od warstwy fizycznej po usługi) poprzez Git Merge Request (tak - u nas nie wprowadzamy zmian na serwerach w shellu ;-)). Nasz system automatycznie na nie reaguje - uruchamia cały proces CI/CD i testów przed wdrożeniem, a w przypadku niepowodzenia sam wywołuje ‘rollback’. Szukamy kogoś, kto chciałby uczestniczyć w rozwoju tego projektu i doprowadzić go razem z nami do publikacji w wersji Open Source.

Co wyróżnia naszą infrastrukturę?

 • Proces developerski oparty o własny cloud oraz PaaS oparty o takie komponenty jak: Docker, Rancher, HAproxy, SaltStack, Corosync, Pacemaker oraz o dużą ilość własnego kodu (który niedługo chcemy udostępnić jako projekt Open Source).
 • Nasz własny cloud/pass, którego wszystkie komponenty podlegają pełnemu procesowi CI/CD (continuous integration & delivery); każdy komponent (od VLAN do danej usługi) zarządzany jest przez system kontroli wersji (git) i zanim zostanie wdrożony przechodzi pełen proces testowania; to go odróżnia od innych rozwiązań np. Amazon/Google czy innych open source.
 • Cała infrastruktura działa na maszynach wirtualnych, które są częścią procesu CI/CD i w ostateczności - czyli przypadku błędnego wdrożenia - cloud automatycznie dokonuje "rollback".

Kim jesteśmy?

TEONITE to zespół składający się z prawie 25 osób, które połączyła pasja i chęć tworzenia. Od lat z sukcesami budujemy duże i skalowalne systemy m.in dla studiów filmowych, operatorów telekomunikacyjnych czy firm produktowych. https://teonite.com/what-we-do.html
Realizujemy projekty z zakresu naszych zainteresowań m.in. Data Science, Machine Learning i AI: https://teonite.com/blog/tag/machine-learning/
Pozostałe pasje przekuwamy na projekty wewnętrzne i wsparcie społeczności IT: https://teonite.com/community.html

Co proponujemy?

 • Udział w projekcie Galaxy Cloud, którego celem jest rozwój i utrzymanie cloud oraz przygotowanie do publikacji w wersji Open Source;
 • Współpracę z zespołami developerskimi w realizacji projektów lokalnych i międzynarodowych. (Przykładowe zakres takich prac: przygotowanie klastra maszyn NVIDIA DGX, pomoc w przygotowaniu procesu CI/CD, itp.)
 • Elastyczne godziny pracy - dla nas liczą się efekty, a nie czas spędzony w biurze.
 • Możliwość częściowej pracy zdalnej (nasze data center jest w Szczecinie, dlatego szukamy osób, które są w stanie dotrzeć do nas w niedługim czasie, czyli Szczecin i okolice)
 • Autonomię działań i realizację autorskich pomysłów.
 • Przestrzeń do nauki i rozwoju umiejętności, a także dzielenia się wiedzą.
 • Wolność słowa i wyboru.
 • Szerokie spojrzenie na świat i galaktykę :)
 • Konstruktywną krytykę...
 • oraz kilka innych rzeczy, o których chętnie opowiemy podczas spotkania.

Napisz do nas, jeśli:

 • znasz (z codziennego użytkowania) systemy z rodziny GNU/Linux (bądź NetBSD/FreeBSD);
 • potrafisz pisać skrypty w języku bash;
 • znasz system kontroli wersji Git;
 • dobrze pracuje Ci się w małych zespołach;
 • czujesz, że z uporem mianiaka musisz pracować nad ulepszaniem, automatyzowaniem i odkrywaniem nowych, lepszych technologii.

Kilka słów o sobie wraz z CV wyślij na: jobs@teonite.com albo po prostu przyjdź do nas na kawę ;)
Oferujemy wynagrodzenie na poziomie 3500 - 6000 PLN netto (B2B). A także powszechnie znane i lubiane warunki współpracy: wyjazdy integracyjne, wspólne imprezy, szkolenia i warsztaty, komfortowe biuro z parkingiem bez strefy, kawa/herbata, owoce, bilard oraz chillroom.

Zapraszamy!
https://teonite.com/career.html

click to subscribe
hire us

Let’s talk about Mobile Apps

We’d love to design, develop and release them for you.

Highest DevOps Standards

Our team wield the right skills to make things work.

Angular magic in the making

Most flexible development technology for stunnig results.

Web Apps cooked the right way

The ultimate combination of code, design and user experience.

Django REST Framework

TEONITE develops, supports and donates open source projects.